Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Komedia
» Dramat psychologiczny
» Animacja

Na skróty

» filmy wg gatunków

Clint Eastwood recenzje filmów


Clint Eastwood

American aktor, scenarzysta, reżyser

Data urodzenia
31 maja 1930
w San FranciscoCaliforniaUnited States


1956

Away All Boats

 1956

Życie na pokładzie okrętu desantowego podczas kampanii na Pacyfiku.

1968

Tylko dla orłów

jako Lieutenant Schaffer

 1968

Oddział komandosów zostaje zrzucony w Alpach, gdzie mają przeniknąć do dobrze strzeżonego zamku położonego na szczycie góry. Ich misja wydaje się niemożliwa do wykonania, ale Brytyjczycy wybrali do jej realizacji swojego najlepszego człowieka...

1970

Złoto dla zuchwałych

jako Pvt. Kelly

 1970

Amerykański żołnierz dowiaduje się o złocie przechowywanym w banku tuż za liniami wroga i nie może oprzeć się pokusie, aby dotrzeć do niego.

1992

Co się wydarzyło w Madison County?

jako Robert Kincaid

 1992

Po śmierci matki jej dzieci odkrywają w pozostawionych po niej rzeczach pamiętnik oraz informacje na temat romansu, jaki miała wiele lat wcześniej w Madison County.

2004

Za wszelką cenę

jako Frankie Dunn

 2004

Młoda dziewczyna marząca o odniesieniu sukcesu w zawodowym boksie nawiązuje współpracę z emerytowanym trenerem. Jej kariera zaczyna się rozwijać aż do pewnej walki, która zmieniła jej całe życie.

2006

Sztandar chwały

reżyser

 2006

Prawdziwa historia US Marines, który umieścili amerykańską flagę na szczycie góry Suribachi podczas bitwy o Iwo Jimę. Jako symbol walki na Pacyfiku wracają do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w promowaniu obligacji wojennych.

2006

Listy z Iwo Jimy

reżyser

 2006

Japońska armia jest w odwrocie i po raz pierwszy będą musiała walczyć na własnej ziemi, niewielkiej wulkanicznej wyspie Iwo Jima. Amerykanie mają przewagę pod każdym względem, więc nowy dowódca Iwo Jimy musi wymyślić dobry plan przetrwania inwazji.
Clint Eastwood often worked with