Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Komedia
» Dramat psychologiczny
» Animacja

Na skróty

» filmy wg gatunków

Komedia romantyczna recenzje


Rzymskie wakacje 1953

Znudzona sztywną etykietą księżniczka postanawia wyrwać się pomiędzy zwyczajnych ludzi. Poznany przypadkiem Amerykanin pokazuje jej proste radości życia.
Komedia romantyczna

Rzymskie wakacje 1953 recenzja filmu

Śniadanie u Tiffany’ego 1961

Holly znalazła sposób na spokojne życie - utrzymuje się z pieniędzy swoich adoratorów. Początkujący pisarz Paul zaczyna ją poznawać i dostrzegać jak wiele ich łączy.
Komedia romantyczna

Śniadanie u Tiffany’ego 1961 recenzja filmu

Amelia 2001

Amelia jest nieśmiałą dziewczyną, która odkrywa, że nic nie sprawia jej większej radości niż sprawianie aby inni ludzie poczuli się szczęśliwsi.
Komedia romantyczna

Amelia 2001 recenzja filmu

Płytki facet 2001

Płytkiego Hala umawiającego się jedynie z fizycznie pięknymi kobietami czeka lekcja pokory, gdy pod wpływem hipnozy zaczyna dostrzegać tylko wewnętrzne piękno w ludziach.
KomediaKomedia romantyczna

Płytki facet 2001 recenzja filmu

Pretty woman 1990

Biznesmen Edward Lewis przypadkiem poznaje prostytutkę Vivien, która okazuje się zupełnie inną osobą niż Edward podejrzewał. To spotkanie zmieni życie ich obojga.
Komedia romantyczna

Pretty woman 1990 recenzja filmu

Hrabina z Hong Kongu 1967

Rosyjska hrabina Natasza bez pieniędzy i paszportu egzystuje w Hong Kongu pracując jako tancerka. Za wszelką cenę stara się dostać do Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza kiedy poznaje bogatego Amerykanina Ogdena Mearsa.
Komedia romantyczna

Hrabina z Hong Kongu 1967 recenzja filmu