Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Komedia
» Dramat psychologiczny
» Animacja

Na skróty

» filmy wg gatunków

Denzel Washington recenzje filmów


Denzel Washington

American aktor


1993

Raport pelikana

jako Gray Grantham

 1993

Młoda studentka prawa w ramach pracy semestralnej spisuje swoją teorię na temat zamachów na dwóch sędziów sądu najwyższego i przekazuje wykładowcy. Wykładowca wkrótce ginie...

1993

Filadelfia

jako Joe Miller

 1993

Odnoszący sukcesy zawodowe prawnik odkrywa, że jest nosicielem HIV. Nikt w pracy nie wiedział, że jest homoseksualistą, ale kiedy objawy choroby stają się widoczne nagle zostaje zwolniony ze względu na niekompetencję. Postanawia pozwać do sądu swoich pracodawców.

1995

Karmazynowy przypływ

jako Lt. Commander Ron Hunter

 1995

Zderzenie charakterów na pokładzie amerykańskiego okrętu podwodnego w momencie gdy otrzymują niepotwierdzony rozkaz do odpalenia rakiet balistycznych.

1996

Szalona odwaga

jako Nat Serling

 1996

Oficer prowadzi dochodzenie w sprawie okoliczności katastrofy śmigłowca na pustyni. Informacje, które zbiera na ten temat wydają się przeczyć sobie nawzajem.

2009

Metro strachu

jako Walter Garber

 2009

Kolejny zwykły dzień w nowojorskim metrze zmienia się kiedy pociąg Pelham 123 zatrzymuje się w jednym z tuneli. Kiedy dyspozytor nawiązuje kontakt z motorniczym jest oczywiste, że ten dzień przestał być zupełnie zwyczajny.

2010

Niepowstrzymany

jako Frank Barnes

 2010

Podczas przetaczania wagonów na stacji rozrządowej pracownik kolei popełnia drobny błąd, przez który lokomotywa odjeżdża nie tylko bez żadnego człowieka w kabinie, ale również z przepustnicą ustawioną na 100%. Wkrótce okazuje się, że na pokładzie są niebezpieczne substancje chemiczne.
Denzel Washington often worked with