Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Komedia
» Dramat psychologiczny
» Animacja

Na skróty

» filmy wg gatunków

Recenzje filmów, najlepsze filmy


Każdego roku do kin trafiają setki nowych filmów, niektóre z nich okazują się wielkimi hitami, niektóre koszmarnymi porażkami, ale każdu z nich zasługuje na uwagę. Ten serwis powstał aby ułatwić odnalezienie być może nieco mniej znanych lub mniej popularnych filmów, które zasługują na to aby je obejrzeć albo też wręcz przeciwnie należy ich za wszelką cenę unikać.


Ostatnie recenzje filmów


Nieznani 2006

Pięciu mężczyzn budzi się bez pamięci w magazynie na odludziu, za zamkniętymi drzwiami i zakratowanymi oknami. A potem dzwoni telefon...
Film z tajemnicąFilm kryminalnyThriller

Nieznani 2006 recenzja filmu

Zabójcze radio 1994

W 1939 roku stacja WBN w Chicago przygotowuje się do nadawania pierwszej audycji, która dotrze do słuchaczy na obu wybrzeżach Stanów Zjednoczonych. Ale jednocześnie z audycją toczy się też policyjne śledztwo.
KomediaKomedia kryminalna

Zabójcze radio 1994 recenzja filmu

Atomowy autobus 1976

Coyote Bus Lines przygotowuje się do zrewolucjonizowania transportu naziemnego - mają zamiar wprowadzić do użytku autobus napędzany energią jądrową. Ale są ludzie, którzy zrobią wszystko, aby ten pomysł zakończył się katastrofą.
KomediaFilm katastroficzny

Atomowy autobus 1976 recenzja filmu

Starsza pani znika 1938

Wiosenne lawiny zasypują tunel kolejowy, co zmusza pasażerów do spędzenia nocy w położonym wysoko w górach hotelu. Kiedy rano wznawiają podróż starsza pani znika bez śladu na pokładzie jadącego pociągu.
ThrillerFilm z tajemnicą

Starsza pani znika 1938 recenzja filmu

Do dechy 2016

Tom Cox zabiera rodzinę na wczasy nowym samochodem, który kupił zaledwie dzień wcześniej. Wkrótce po tym, jak wjeżdżają na autostradę w samochodzie ulega uszkodzeniu centralny system i blokuje tempomat na maksymalnej prędkości.
Komedia

Do dechy 2016 recenzja filmu

Hotel Rwanda 2004

W trakcie trwającego w Rwandzie ludobójstwa menedżer jednego z hoteli w Kigali, Paul Rusesabagina, musi znaleźć sposób, by uratować swoją rodzinę od horroru, który zalewa ulice.
Dramat obyczajowyBiografiaFilm wojenny

Hotel Rwanda 2004 recenzja filmu

Morderstwo w Orient Expressie 1974

Belgijski detektyw Hercule Poirot wraca do domu na pokładzie słynnego Orient Expressu, ale po drodze natyka się na kolejną zagadkę, która sprawi, że jego umiejętności zostaną wystawione na ciężką próbą - jeden z pasażerów został zabity w nocy, ale nic w tym sprawie nie jest proste i oczywiste.
Film kryminalnyFilm z tajemnicą

Morderstwo w Orient Expressie 1974 recenzja filmu

Co to konia obchodzi? 1987

Pracownicy obsługujący konwój przewożący wielki przemysłowy transformator walczą z nudą podczas monotonnej drogi na wybrzeże, ale ich praca nabiera kolorów, kiedy natrafiają na wiadukt kolejowy, który jest odrobinę za niski dla ich samochodu.
Komedia

Co to konia obchodzi? 1987 recenzja filmu