Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Komedia
» Dramat psychologiczny
» Animacja

Na skróty

» filmy wg gatunków

Film science fiction recenzje


Seksmisja 1983

Dwaj mężczyźni zgadzają się wziąć udział w eksperymencie naukowym - mają być poddani hibernacji na 3 lata. Kiedy zostają wybudzeni świat wygląda zupełnie inaczej niż go pamiętali.
Film science fictionKomedia

Seksmisja 1983 recenzja filmu

Fabryka nieśmiertelnych 1962

Podczas zwiedzania malowniczej angielskiej osady amerykański turysta zostaje napadnięty. Wkrótce odkrywa, że nic w tej wiosce nie jest takie, jak się wydaje być.
Film science fictionHorror

Fabryka nieśmiertelnych 1962 recenzja filmu

Barbarella 1968

Międzygwiezdna agentka Barbarella otrzymuje kolejne zadanie - ma odnaleźć naukowca Duranda, który wszedł w posiadanie bardzo niebezpiecznej broni. Baraberella sama w sobie również jest bardzo niebezpieczna, ale przez swój sex-appeal.
Film science fictionKomedia

Barbarella 1968 recenzja filmu

Efekt motyla 2004

Student psychologii odkrywa, że jest w stanie podróżować w czasie i stara się skorzystać z szansy aby naprawić błędy, które popełnił w przeszłości.
Film science fictionFilm z tajemnicą

Efekt motyla 2004 recenzja filmu

Obcy - 8. pasażer Nostromo 1979

Załoga statku kosmicznego natrafia na jednej z planet na nieznaną dotychczas formę życia, która nie tylko rośnie w zastraszającym tempie, ale wkrótce okazuje się być mięsożerna. Bardzo mięsożerna.
Film science fictionHorror

Obcy - 8. pasażer Nostromo 1979 recenzja filmu

Czarnobyl - reaktor strachu 2012

Grupa zagranicznych turystów decyduje się wybrać na ekstremalną wycieczkę do zamkniętej strefy wokół nuklearnej elektrowni w Czarnobylu. Wkrótce okazuje się, że ich wycieczka będzie znacznie bardziej ekstremalna niż sądzili.
HorrorFilm przygodowyFilm science fiction

Czarnobyl - reaktor strachu 2012 recenzja filmu

Plan 9 z kosmosu 1959

Doniesienia o latających spodkach widzianych nad Hollywood przeistaczają się w horror, kiedy jeden z pojazdów ląduje na niewielkim cmentarzu. Policja rozpoczyna dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci grabarzy...
HorrorFilm science fiction

Plan 9 z kosmosu 1959 recenzja filmu