Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Komedia
» Dramat psychologiczny
» Animacja

Na skróty

» filmy wg gatunków

Komediodramat recenzje


Pociągi pod specjalnym nadzorem 1966

Młody Miloš Hrma zaczyna swoją pierwszą pracę, na małej stacyjce kolejowej, gdzie pomimo trwającej II wojny światowej, życie toczy się sennie. Chłopak zakochuje się w konduktorce i ma nadzieję, że wreszcie zostanie mężczyzną.
KomediodramatFilm wojenny

Pociągi pod specjalnym nadzorem 1966 recenzja filmu

Czarny Orfeusz 1959

Orfeusz, motorniczy w Rio de Janeiro, tuż przed początkiem karnawału, spotyka w swoim tramwaju zagubioną dziewczynę, Eurydykę, która jest przekonana, że Śmierć podąża za nią.
MelodramatMusicalKomediodramat

Czarny Orfeusz 1959 recenzja filmu

Matnia 1966

W poukładane życie zamożnej pary wkracza dwójka gangsterów, którzy szukają schronienia po nieudanym napadzie. Pomiędzy domownikami i przestępcami zaczyna się skomplikowana gra.
Film kryminalnyKomediodramatDramat psychologiczny

Matnia 1966 recenzja filmu

Droga to Wellville 1994

John Harvey Kellogg, wynalazca płatków kukurydzianych, prowadzi sanatorium w Battle Creek w Michigan, gdzie jego nietypowe diety oraz metody leczenia przyciągają ludzi chcących poprawić swój stan zdrowia, ale w praktyce jest to niemal sekta.
Komediodramat

Droga to Wellville 1994 recenzja filmu

Bar na rozdrożu 2002

Po tym jak ich samochód popsuł się na środku pustyni dwoje ludzi dociera do restauracji położonej w pobliżu granicy z Meksykiem. To, co znajdą w środku to będzie coś więcej niż tylko woda i posiłek.
Komediodramat

Bar na rozdrożu 2002 recenzja filmu