Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Komedia
» Dramat psychologiczny
» Animacja

Na skróty

» filmy wg gatunków

Komedia recenzje


Po kłębku do nitki 1988

Zmęczony ciągłymi wpadkami Sherlocka Holmesa doktor Watson planuje zakończyć ich współpracę. Dlaczego nie? W końcu sam stworzył całą fikcyjną postać Sherlocka Holmesa...
KomediaKomedia kryminalna

Po kłębku do nitki 1988 recenzja filmu

Żądło 1973

Para drobnych oszustów planuje zemścić się na gangsterze odpowiedzialnym za śmierć ich przyjaciela. Postanawiają uderzy w jego nasłabszy punkt - zamiłowanie do hazardu.
Film gangsterskiKomediaKomedia kryminalna

Żądło 1973 recenzja filmu

Forrest Gump 1994

Forrest Gump nie jest piękny, nie jest mądry, nie ma żadnych konkretnych talentów poza jednym, co go wyróżnia spośród innych ludzi - szczerą, naiwną i zaraźliwą dobrocią.
Dramat obyczajowyKomedia

Forrest Gump 1994 recenzja filmu

Kolacja dla palantów 1998

Zamożny wydawca Pierre Brochant organizuje z przyjaciółmi kolację dla palantów - ich chorą zabawę, w której wygrywa ten, komu uda się przyprowadzić większego nieudacznika. Ale tego wieczora Brochant nie zapomni do końca życia.
Komedia

Kolacja dla palantów 1998 recenzja filmu

Patch Adams 1998

Patch Adams przechodzi załamanie nerwowe. W trakcie leczenia obserwuje lekarzy i postanawia pomimo nie najmłodszego wieku samemu zacząć studiować medycynę, aby spróbować samemu leczenia ludzi, chociaż jego metody są raczej niekonwencjonalne.
KomediaDramat obyczajowy

Patch Adams 1998 recenzja filmu

Dyktator 1940

Film opowiada o Dyktatorze Hynklu, który rządzi fikcyjnym państwem Tomanią i przygotowuje wraz ze swoim sojusznikiem Benzino Napaloni inwazję na sąsiedni kraj Austerlich. W Tomanii żyje fryzjer, który jest łudząco podobny do dyktatora...
Dramat politycznyKomediaFilm wojenny

Dyktator 1940 recenzja filmu

Seksmisja 1983

Dwaj mężczyźni zgadzają się wziąć udział w eksperymencie naukowym - mają być poddani hibernacji na 3 lata. Kiedy zostają wybudzeni świat wygląda zupełnie inaczej niż go pamiętali.
Film science fictionKomedia

Seksmisja 1983 recenzja filmu

Witamy ponownie, panie McDonald 1997

Stacja radiowa w Tokio przygotowuje transmisję słuchowiska granego na żywo w studiu. Tuż przed rozpoczęciem audycji gwiazda przedstawienia postanawia wprowadzić drobne poprawki do tekstu. Od tego momentu wszystko jest możliwe.
Komedia

Witamy ponownie, panie McDonald 1997 recenzja filmu

Goło i wesoło 1997

Dwóch byłych pracowników stalowni, obecnie bezrobotnych, wpada na pomysł, aby zarobić nieco pieniędzy przy minimum wysiłku - chcą zorganizować pokaz w stylu Chippendales w lokalnym klubie. Ale nic nie jest tak proste jak się wydaje.
Dramat obyczajowyKomedia

Goło i wesoło 1997 recenzja filmu

Umarli nie potrzebuja pledow 1982

Film kryminalny łączący sceny ze starych filmów ze scenami dogranymi współcześnie tak, aby razem tworzyły sensowną całość... chociaż odbiegającą najczęściej od oryginalnego zamysłu.
KomediaKomedia kryminalna

Umarli nie potrzebuja pledow 1982 recenzja filmu

Mały Wielki Człowiek 1970

Jack wychował się wśród Cheyennów, potem został więźniem amerykańskiej armii i spędził życie na pograniczu obu kultur. Jego oczami widzimy jaką cenę Indianie zapłacili za rozwój Stanów Zjednoczonych.
Dramat historycznyKomediaWestern

Mały Wielki Człowiek 1970 recenzja filmu

Manhattan 1979

Autor telewizyjnych komedii przechodzi bolesną przemianę, kiedy żona porzuca go dla innej kobiet i opisuje w książce ich nieudane małżeństwo.
Dramat obyczajowyKomedia

Manhattan 1979 recenzja filmu

Playtime 1967

Pan Hulot gubi się wśród nowoczesnej architktury w jednym z paryskich biurowców i trafia w miejsca, w których nie planował być.
Komedia

Playtime 1967 recenzja filmu

A Hard Day’s Night 1964

The Beatles przygotowują się do występu w telewizji w Londynie, ale ich menedżer, Norm, ma problem z utrzymaniem ich miejscu, zwłaszcza, że żaden ze słynnej czwórki nie ułatwia mu tego zadania.
MusicalKomedia

A Hard Day’s Night 1964 recenzja filmu

Zabójcze radio 1994

W 1939 roku stacja WBN w Chicago przygotowuje się do nadawania pierwszej audycji, która dotrze do słuchaczy na obu wybrzeżach Stanów Zjednoczonych. Ale jednocześnie z audycją toczy się też policyjne śledztwo.
KomediaKomedia kryminalna

Zabójcze radio 1994 recenzja filmu

Szajka z Lawendowego Wzgórza 1951

Urzędnik bankowy Henry Holland po 20 latach zajmowania się transportem sztabek złota postanawia przejąć jeden z ładunków dla siebie i przerzucić go do Francji. Genialny plan udaje się... niemal do końca.
KomediaFilm kryminalny

Szajka z Lawendowego Wzgórza 1951 recenzja filmu

Rozwód po włosku 1962

Baron Cefalu poznaje młodą i piękną Angelę, z którą chciałby wziąć ślub, ale jest już żonaty z despotyczną Rosalią. Jednakże włoskie prawo nie pozwala mu wziąć rozwodu, więc baron znajduje inne rozwiązanie z tej sytuacji.
KomediaFilm kryminalny

Rozwód po włosku 1962 recenzja filmu

Pociąg-widmo 1941

Ośmioro pasażerów zostaje pozostawionych na małej stacji kolejowej w Kornwalii, gdzie muszą przeczekać noc, aby kontynuować podróż rano. Zawiadowca stacji ostrzega ich, że w okolicy widywano pociąg-widmo.
Film z tajemnicąKomediaThriller

Pociąg-widmo 1941 recenzja filmu

Wakacje Pana Hulot 1953

Pan Hulot przybywa do nadmorskiego hotelu, gdzie planuje spędzić tygodniowy urlop, ale jego wrodzony pech i tendencja do stawiania się w dziwnych sytuacjach powodują chaos wśród gości hotelu i pracowników.
Komedia

Wakacje Pana Hulot 1953 recenzja filmu

Płytki facet 2001

Płytkiego Hala umawiającego się jedynie z fizycznie pięknymi kobietami czeka lekcja pokory, gdy pod wpływem hipnozy zaczyna dostrzegać tylko wewnętrzne piękno w ludziach.
KomediaKomedia romantyczna

Płytki facet 2001 recenzja filmu

Wigilijny show 1988

Bezwzględny producent telewizyjny przygotowuje świąteczny show na żywo, ale wkrótce trzy duchy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości otworzą mu oczy na to, w co zmieniło się jego życie.
Komedia

Wigilijny show 1988 recenzja filmu

Sezon rezerwowych 2000

Podczas strajku zawodowych graczy kontrowersyjny trener wpada na pomysł sprowadzenia utalentowanych graczy, którym nigdy nie udało się dotrzeć na wyżyny futolu amerykańskiego i z nich zbudować drużynę.
Filmy o sporcieKomedia

Sezon rezerwowych 2000 recenzja filmu

Grand Budapest Hotel 2014

Luksusowy hotel w fikcyjnej republice Zubrowka jest miejscem, gdzie intrygi splatają ze sobą losy ludzi pochodzących z całkowicie różnych światów.
Komedia

Grand Budapest Hotel 2014 recenzja filmu

Papierowy księżyc 1973

Drobny oszust przypadkowo staje się na pewien czas opiekunem kilkuletniej dziewczynki i odkrywa, że moża ona być mu przydatna do naciągania kolejnych ofiar.
Dramat obyczajowyFilm przygodowy