Najpopularniejsze gatunki

» Dramat obyczajowy
» Komedia
» Dramat psychologiczny
» Animacja

Na skróty

» filmy wg gatunków

Horror recenzje


Klątwa Ju-On 2002

Młoda pracownca socjalna odwiedza dom rodziny Tokunaga i odkrywa, że w tych ścianach żyje coś, co konserwuje stare urazy i zatruwa życia kolejnych ludzi.
Horror

Klątwa Ju-On 2002 recenzja filmu

Lśnienie 1980

Jack wraz z żoną i synem przenoszą się na zimę do całkowicie pustego hotelu w górach. Jack ma opiekować się obiektem w przez kilka miesięcy, ale panująca wokół atmosfera coraz bardziej wydaje się na niego negatywnie wpływać.
Dramat obyczajowyHorrorFilm z tajemnicą

Lśnienie 1980 recenzja filmu

Bulwar Zachodzącego Słońca 1950

Początkujący scenarzysta i starzejąca się gwiazda kina niemego mogą sobie nawzajem pomóc, ale wszystko w tym życiu ma swoją cenę.
Dramat psychologicznyFilm kryminalnyHorror

Bulwar Zachodzącego Słońca 1950 recenzja filmu

Ptaki 1963

W małym miasteczku ptaki zaczynają się zachowywać w niespotykany dotąd sposób - nie unikają ludzi, a wręcz przeciwnie zaczynają ich atakować. Klasyczny thriller Alfreda Hitchcocka.
HorrorFilm z tajemnicą

Ptaki 1963 recenzja filmu

Nie oglądaj się teraz 1973

Po tragicznej śmierci ich córki małżeństwo Brytyjczyków wyjeżdża do Wenecji, gdzie John ma się zająć renowacją starego kościoła. Wkrótce wokół nich zaczynają dziać się rzeczy trudne do zrozumienia.
Dramat obyczajowyMistycyzmDramat psychologiczny

Nie oglądaj się teraz 1973 recenzja filmu

Blair Witch Project 1999

Trójka studentów badająca legendę wiedźmy z Blair znika bez śladu. Znaleziona rok później taśma dokumentuje wydarzenia, które doprowadziły do ich zaginięcia.
FantasyHorror

Blair Witch Project 1999 recenzja filmu

Fabryka nieśmiertelnych 1962

Podczas zwiedzania malowniczej angielskiej osady amerykański turysta zostaje napadnięty. Wkrótce odkrywa, że nic w tej wiosce nie jest takie, jak się wydaje być.
Film science fictionHorror

Fabryka nieśmiertelnych 1962 recenzja filmu

Obcy - 8. pasażer Nostromo 1979

Załoga statku kosmicznego natrafia na jednej z planet na nieznaną dotychczas formę życia, która nie tylko rośnie w zastraszającym tempie, ale wkrótce okazuje się być mięsożerna. Bardzo mięsożerna.
Film science fictionHorror

Obcy - 8. pasażer Nostromo 1979 recenzja filmu

Czarnobyl - reaktor strachu 2012

Grupa zagranicznych turystów decyduje się wybrać na ekstremalną wycieczkę do zamkniętej strefy wokół nuklearnej elektrowni w Czarnobylu. Wkrótce okazuje się, że ich wycieczka będzie znacznie bardziej ekstremalna niż sądzili.
HorrorFilm przygodowyFilm science fiction

Czarnobyl - reaktor strachu 2012 recenzja filmu

Nocny pociąg z mięsem 2008

Fotograf szukający na ulicach Nowego Jorku natchnienia dla swoich prac przypadkiem trafia na ślad seryjnego mordercy, który wydaje się być odpowiedzialny za liczne zniknięcia ludzi w pociągach nowojorskiego metra.
ThrillerHorrorFilm z tajemnicą

Nocny pociąg z mięsem 2008 recenzja filmu

Zombie SS 2009

Wyprawa do położonej na odludziu chatki kończy się dla grupy studentów medycyny spotkaniem z niebezpieczeństwem, którego nie spodziewali się spotkać na swojej drodze - pozostałością niemieckiej armii z czasów wojny.
HorrorKomedia

Zombie SS 2009 recenzja filmu

Plan 9 z kosmosu 1959

Doniesienia o latających spodkach widzianych nad Hollywood przeistaczają się w horror, kiedy jeden z pojazdów ląduje na niewielkim cmentarzu. Policja rozpoczyna dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci grabarzy...
HorrorFilm science fiction

Plan 9 z kosmosu 1959 recenzja filmu